Innovation

Innovation - meble tapicerowane, meble wypoczynkowe, meble w funkcją spania, sofy rozkładane, sofy z funkcją spania, meble skandynawskie

Duńska marka Innovation założona w 1979 roku to doskonałe połączenie jakości i funkcjonalności w rozsądnej cenie. Każdy mebel zaprojektowany przez designerów marki Innovation charakteryzuje się świetnym wzornictwem i przemyślanymi rozwiązaniami. Skandynawski rodowód marki widać zarówno w jakości, tkaninach, jak i nietypowych rozwiązaniach projektowych. W ich skład wchodzą m.in. sofy, fotele, szezlongi, narożniki, a także podnóżki czy stoliki.

Sofa połączona z rozłożonym fotelem tworzy wygodny narożnik, zaś szezląg dostawiony do kanapy powiększa ją i nadaje nowe funkcje. Większość rozkładanych sof Innovation może mieć również pojemnik na pościel, co jest niezwykle istotne w meblach z funkcją spania.

Wielofunkcyjność sof Innovation doskonale sprawdza się także w małych wnętrzach. W ciągu dnia są bardzo efektownymi meblami wypoczynkowymi, wieczorem zapraszają do relaksu, nocą zaś zamieniają się w wygodne, duże łóżka do codziennego spania. Dzięki swojej wielofunkcyjności sofy funkcją spania marki Innovation wybierane są często jako dodatkowe łóżko dla gości.

Bogaty wybór tkanin i wykończeń mebli Innovation gwarantuje dopasowanie ich się do każdego typu wnętrza. Wyjątkowo odporne na ścieranie tkaniny sprawiają, że meble te mogą być wykorzystywane w przestrzeniach komercyjnych takich jak biura, recepcje, poczekalnie i wiele innych. Wzornictwo mebli Innovation świetnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych. Meble wypoczynkowe Innovation będą również doskonałym współczesnym akcentem w przestrzeniach łączących klasykę i nowoczesnością.

Połączenie funkcjonalności, jakości, wzornictwa i ceny sprawia, że meble Innovation są chętnie wybierane zarówno przez architektów jak i klientów indywidualnych, kótrzy mają pewność, że przez wiele lat będą elementem nadającym wnętrzu walorów estetycznych.

Meble Innovation - Mellow Form, Warszawa ul. Bracka 20a, www.mellowform.com

 

No products have been found.

up
View desktop version
Sklep internetowy Shoper.pl