Arturo Alvarez

Arturo Alvarez w Mellow Form, Warszawa ul. Bracka 20a, www.mellowform.com

Arturo Alvarez - lampy, oświetlenie, oświetlenie kontraktowe, oświetlenie wnętrz mieszkalnych

Lampy marki Arturo Alvarez charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. Lampy Arturo Alvarez doskonale sprawdzą się zaówno we wnętrzach mieszkalnych jak i komercyjnych.

Hiszpańska marka Arturo Alvarez obecna jest na rynku od przeszło 20 lat. Lampy Arturo Alvarez są produkowane ręcznie w niewielkiej manufakturze. Tym co charakteryzuje lampy Arturo Alvarez są wzornictwo, ciekawe rozmieszczenie źródeł światła,a także użyte materiały. Do produkcji lamp Arturo Alvarez zarówno wykorzystuje tradycyjne materiały takie jak szkło, drewno, papier, tkaniny, silikon, czy metal, ale także stworzony i opatentowany przez tę hiszpańską markę materiał Simtech (elastyczny materiał powstały z połączenia silikonu ze stalą nierdzewną). Takie połączenie umożliwia tworzenie projektów lam o dowolnej wielkości teskturze i kształcie.

W ofercie marki Arturo Alvarez znajdują się lampy wiszące, lampy sufitowe, ;lampy ścienne oraz lampy stołowe. Lampy te stworzą wyjątkowy nastrój zarówno w sypialni, jadalni czy salonie, jak i pokojach hotelowych, na recepcjach czy też restauracjach.

Każda lampa Arturo Alvarez jest produkowana ręcznie. Źródła światła są energooszczędne a materiały przyjazne środowisku naturalnemu.

Lampy Arturo Alvarez oferowane są w salonie Mellow Form w Warszawie przy ul. Bracka 20a. Salon Mellow Form oferuje pełen asortyment produktów marki Arturo Alvarez.

 

No products have been found.

up
View desktop version
Sklep internetowy Shoper.pl